Ahmad Zakhran bin Mat Noor

Ahmad Zakhran bin Mat Noor

PAS lahir 1982 · Kelantan

1
kali bertanding
1
kali menang
2023
tempoh

Ringkasan kerjaya

Ahmad Zakhran bin Mat Noor bertanding 1 kali antara 2023 dan 2023 di Kelantan, atas tiket PAS. Menang 1 daripada 1 kali— kemenangan terbesar di KEMUNING (PRN 2023) dengan majoriti 5,687 undi.

Kerusi ditandingi (1)

Rekod pertandingan

PRN 2023

Menang

N35 KEMUNING · DUN · Kelantan PAS

13,168 undi (63.8%) · majoriti 5,687

CalonPartiUndi%
Ahmad Zakhran bin Mat NoorpemenangPAS13,16863.8%
Mohd Fakaaruddin bin IsmailBN7,48136.2%
Keputusan penuh PRN 2023 Kelantan →

Soalan lazim

Siapakah Ahmad Zakhran bin Mat Noor?

Ahmad Zakhran bin Mat Noor ialah calon pilihan raya Malaysia yang bertanding 1 kali antara 2023 dan 2023. Pertandingan terakhir: N35 KEMUNING, Kelantan pada PRN 2023 atas tiket PAS — menang dengan 13,168 undi (majoriti 5,687).

Berapa kali Ahmad Zakhran bin Mat Noor menang dalam pilihan raya?

Ahmad Zakhran bin Mat Noor menang 1 daripada 1 pertandingan: KEMUNING (PRN 2023).

Parti mana yang pernah diwakili Ahmad Zakhran bin Mat Noor?

Ahmad Zakhran bin Mat Noor bertanding atas tiket PAS sepanjang rekod ini.

Kerusi mana yang pernah ditandingi Ahmad Zakhran bin Mat Noor?

Ahmad Zakhran bin Mat Noor bertanding di 1 kerusi: KEMUNING (Kelantan).

Apakah kemenangan terbesar Ahmad Zakhran bin Mat Noor?

Majoriti terbesar Ahmad Zakhran bin Mat Noor ialah 5,687 undi di KEMUNING, Kelantan pada PRN 2023.

Lihat juga