Felicia Poh Rui Ling

Felicia Poh Rui Ling

PH lahir 1998 · Johor

1
kali bertanding
1
kali menang
2026
tempoh

Ringkasan kerjaya

Felicia Poh Rui Ling bertanding 1 kali antara 2026 dan 2026 di Johor, atas tiket PH. Menang 1 daripada 1 kali— kemenangan terbesar di PENGGARAM (PRN 2026) dengan majoriti 4,137 undi.

Kerusi ditandingi (1)

Rekod pertandingan

PRN 2026

Menang

N23 PENGGARAM · DUN · Johor PH · DAP

24,522 undi (54.6%) · majoriti 4,137

Profil saluran 28 tahun Perempuan Cina

Undian mengikut umur: Felicia Poh Rui Ling lebih kuat dalam kalangan pengundi tua (+9.4 mata peratus antara saluran termuda dan tertua).

59%
Paling tua
56%
Pertengahan
50%
Paling muda
CalonPartiUndi%
Felicia Poh Rui LingpemenangPH24,52254.6%
Boo Chin LiongBN20,38545.4%
Keputusan penuh PRN 2026 Johor →

Soalan lazim

Siapakah Felicia Poh Rui Ling?

Felicia Poh Rui Ling ialah calon pilihan raya Malaysia yang bertanding 1 kali antara 2026 dan 2026. Pertandingan terakhir: N23 PENGGARAM, Johor pada PRN 2026 atas tiket PH — menang dengan 24,522 undi (majoriti 4,137).

Berapa kali Felicia Poh Rui Ling menang dalam pilihan raya?

Felicia Poh Rui Ling menang 1 daripada 1 pertandingan: PENGGARAM (PRN 2026).

Parti mana yang pernah diwakili Felicia Poh Rui Ling?

Felicia Poh Rui Ling bertanding atas tiket PH sepanjang rekod ini.

Kerusi mana yang pernah ditandingi Felicia Poh Rui Ling?

Felicia Poh Rui Ling bertanding di 1 kerusi: PENGGARAM (Johor).

Apakah kemenangan terbesar Felicia Poh Rui Ling?

Majoriti terbesar Felicia Poh Rui Ling ialah 4,137 undi di PENGGARAM, Johor pada PRN 2026.

Lihat juga