Harrison bin Hassan

Harrison bin Hassan

PN lahir 1974 · Selangor

1
kali bertanding
1
kali menang
2023
tempoh

Ringkasan kerjaya

Harrison bin Hassan bertanding 1 kali antara 2023 dan 2023 di Selangor, atas tiket PN. Menang 1 daripada 1 kali— kemenangan terbesar di JERAM (PRN 2023) dengan majoriti 5,398 undi.

Kerusi ditandingi (1)

Rekod pertandingan

PRN 2023

Menang

N12 JERAM · DUN · Selangor PN · BERSATU

16,731 undi (59.6%) · majoriti 5,398

CalonPartiUndi%
Harrison bin HassanpemenangPN16,73159.6%
Jahaya bin IbrahimBN11,33340.4%
Keputusan penuh PRN 2023 Selangor →

Soalan lazim

Siapakah Harrison bin Hassan?

Harrison bin Hassan ialah calon pilihan raya Malaysia yang bertanding 1 kali antara 2023 dan 2023. Pertandingan terakhir: N12 JERAM, Selangor pada PRN 2023 atas tiket PN — menang dengan 16,731 undi (majoriti 5,398).

Berapa kali Harrison bin Hassan menang dalam pilihan raya?

Harrison bin Hassan menang 1 daripada 1 pertandingan: JERAM (PRN 2023).

Parti mana yang pernah diwakili Harrison bin Hassan?

Harrison bin Hassan bertanding atas tiket PN sepanjang rekod ini.

Kerusi mana yang pernah ditandingi Harrison bin Hassan?

Harrison bin Hassan bertanding di 1 kerusi: JERAM (Selangor).

Apakah kemenangan terbesar Harrison bin Hassan?

Majoriti terbesar Harrison bin Hassan ialah 5,398 undi di JERAM, Selangor pada PRN 2023.

Lihat juga